Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní oleje a erotika

Masážní oleje a erotika

Masáž symbolizuje příjemné uvolnění, erotika značí vzrušení a vášeň. Harmonickým  splynutím těchto dvou smyslností dosáhneme blahodárného uvolnění těla a emocionální rovnováhy.

Erotická masáž mezi partnery dokáže navodit impozantní vzrušení a mocnou touhu. Citlivé doteky vyvolávají uvolnění endorfinů, které nám přinášejí pocity blaha a celkové vyrovnanosti. Nejsilnější vjem prožitku nastává, pokud nás masíruje právě ruka partnera. Stejně blažený pocit získáváme, když přinášíme svými léčivými doteky milované osobě tuhle nádhernou rozkoš. Erotická masáž nejen účinně působí na tělo i duši, prospěšně také prohlubuje vzájemné emoce a mezi oběma partnery upevňuje důvěru.


Rozovy słoń przynosi bieżących informacji na temat : wibratory , erotyczne pozycje seksualne i erotyczne zabawki.
Namasírujte svého miláčka. Erotická masáž s olejem shunga Desire vzruší a každého. .

 

 

Masáž

Masáž je léčivá terapie, která užitím tlaku na svaly zmírňuje bolesti, odčerpává stres a odbourává napětí, zlepšuje krevní oběh, přináší hlubokou relaxaci a s ní i úplné uvolnění.

Lidská potřeba být dotýkán se během života nemění, zůstává stále stejně velká. I přesto je hmat bohužel velmi často podceňován a jeho síla není plně využívána. Intenzivní moc doteku je skryta ve 3 milionech buňkách, 50ti nervových zakončeních a 90ti cm krevních vlásečnic, které jsou obsaženy v kůži na ploše o velikosti mince. Tento vědecký fakt nám přináší svědectví o neuvěřitelné energii, která přes pokožku prochází při masáži a sympaticky útočí na tělo, mysl i duši.

Historie masáže

Již pravěcí lidé věděli, že namožené svaly a bolavá místa se snáze zahojí a uvolní pokud je budou třít. Nejstarší svědectví o této činnosti pojednává nástěnná malba z Egypta z doby přibližně 2.500 (některé zdroje uvádějí až 5.000) let př. n. l. Reliéf vyobrazuje Egypťany provozující na svém těle tzv. reflexologii. Konkrétní písemný doklad o této terapii pochází také z Egypta; je jím Ebersův papyrus. Text Ebersova papyrusu se datuje do 9. roku vlády krále Amenhotepa I., tedy 1.500 let př. n. l. Další významné zápisy pocházejí z Číny, kde byla masáž prováděna souběžně s akupunkturou. Indové, Peršané, Asyřané, Římané i Řekové rovněž znali účinky masáže a hojně ji provozovali.

 

Reflexologie a sex

Reflexologie je masáž tlakových bodů na chodidlech a rukou. Tlakové body na chodidlech a rukou odrážejí všechny části těla zvenčí i zevnitř: jeho orgány a žlázy, údy, trup i hlavu. Reflexologie používá energetickou mapu rozdělenou do jednotlivých reflexních zón, z nichž každá představuje jednu část těla. Při masáži zóny představující např. ledviny, vyšle reflex reagující na nervový podnět zprávu do míchy, odkud je poslán do samotných ledvin. Je to přímá komunikace v nervovém systému.


Lubrikanty nové generace pro lepší sex – lubrikační gely pro zvlhčení sliznice.

Díky reflexologii mohou být nezprostředkovanou komunikací stimulovány pohlavní orgány muže i ženy. Sexuální orgány jsou nejsilnějšími reflexními zónami na těle. Jejich masáž zlepšuje stav sexuální energie, sexuální funkce a rovněž stav orgánů a smyslů s nimi spojených.


Diskuse (19 komentářů)

JITKA, (06. 08. 2010 16:21) Reagovat
Dobrý den,mám takový, možná trochu hloupý dotaz...Nevím...třeba je to zřejmé, ale mohou se masážní oleje dostat do vagíny? Myslím, jestli to nějak nemůže škodit. Asi ne, když jde o erotickou předehru? Ale pro jistotu se ptám. Díky
Vladka_19, (07. 10. 2010 14:08) Reagovat
Ahoj Jitko, ptala jsem se svého doktora a nemusíš mít strach. S přítelem používáme nejrůznější gely, mazadla, ale také erotické olejíčky a mastičky a pokud si je do vagíny neliješ umýslně a po litrech, což předpokládám, že ne, nemůže Ti to nikterak ublížit.Ale tvůj dotaz chápu a beru jako kvalitní komentář, oproti jiným pochybným lidem, kteří sem přijdou pouze krotit své sexuální choutky. I mě se vždycky předehra v podobě masáže zvrhne a dojde k sexu, což je logické. Přítel mi masíruje záda, ale postupem času i bříško a jiné části těla. Ale za tu dobu už je olejíček vstřebaný a muž má na svých rukou pouze zanedbatelnou část.
dsfl, (15. 08. 2012 10:59) Reagovat
Chce to ale skutečně používat přímo masáží gely určené na tyto účely. Ne masážní gely, které jsou normálně na masírování zad.
HANA, (05. 03. 2012 10:25) Reagovat
Právě proto jsou tyto oleje dělané na erotickou masáž, protože je zřejmé, že je tu velká pravděpodobnost, že se masážní olej dostane do vagíny. Proto se nedoporučuje erotickou masáž dělat s jinými oleji, než které jsou na to určené.
ALENA, (26. 01. 2011 09:03) Reagovat
Já mám různé olejíčky a podobně hodně ráda, ale můj současný partner to moc nemusí. Je to škoda...:(
Dagmar, (22. 02. 2013 13:50) Reagovat
Tak to já, abych udělala partnerovi radost, bych musela pořídit nějaký masážní olej s příchutí slaniny, masa nebo piva...Je něco takového? To by ho určitě správně naladilo...Jinak nevím...
SIMONA, (06. 09. 2011 08:41) Reagovat
Nikdy jsem to nezkoušela, ale je to dobrá inspiraci. Naplánuju nějaký romantický večer. Tak doufám, že partner nepřijde z práce moc ztahanej a při masáži mi neusne.
Mili, (27. 02. 2013 09:09) Reagovat
tak mi si občas různě zpestřujeme sex, ale spíš to necháváme na víkend. Máme oba dost náročnou práci a na tyhle zpestření je dobré si vyšetřit více času, jinak je to jen křeč.
Fill, (23. 04. 2013 06:13) Reagovat
My celkově v poslední době nějak sex v týdnu omezujeme a spíše ho odsouváme na víkend. Nějak to tak vyplynulo. V týdnu je málo času. Není to pravidlem, ale v poslední dobou fakt převážně víkendy...A to nám není ještě ani třicet...
Šárka, (20. 06. 2013 11:39) Reagovat
My to máme podobně. Hlavně máme rozdílnou pracovní dobu a dost se doma míjíme, a když už se sejdeme, tak jsme unavení a zralý na postel, bohužel ne ve smyslu sexu.
Dorka, (04. 07. 2013 06:25) Reagovat
Právě do tohohle stereotypu bych nerada opět sklouzla. Naštěstí máme s partnerem docela sladěné pracovní doby, ale je fakt, že po čase se stereotypu člověk nevyhne, takže to chce oživit alespoň občas, i to kolikrát stačí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masážní oleje
Kontakty