Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní oleje a erotika

Masážní oleje a erotika

Masáž symbolizuje příjemné uvolnění, erotika značí vzrušení a vášeň. Harmonickým  splynutím těchto dvou smyslností dosáhneme blahodárného uvolnění těla a emocionální rovnováhy.

Erotická masáž mezi partnery dokáže navodit impozantní vzrušení a mocnou touhu. Citlivé doteky vyvolávají uvolnění endorfinů, které nám přinášejí pocity blaha a celkové vyrovnanosti. Nejsilnější vjem prožitku nastává, pokud nás masíruje právě ruka partnera. Stejně blažený pocit získáváme, když přinášíme svými léčivými doteky milované osobě tuhle nádhernou rozkoš. Erotická masáž nejen účinně působí na tělo i duši, prospěšně také prohlubuje vzájemné emoce a mezi oběma partnery upevňuje důvěru.


Rozovy słoń przynosi bieżących informacji na temat : wibratory , erotyczne pozycje seksualne i erotyczne zabawki.
Namasírujte svého miláčka. Erotická masáž s olejem shunga Desire vzruší a každého. .

 

 

Masáž

Masáž je léčivá terapie, která užitím tlaku na svaly zmírňuje bolesti, odčerpává stres a odbourává napětí, zlepšuje krevní oběh, přináší hlubokou relaxaci a s ní i úplné uvolnění.

Lidská potřeba být dotýkán se během života nemění, zůstává stále stejně velká. I přesto je hmat bohužel velmi často podceňován a jeho síla není plně využívána. Intenzivní moc doteku je skryta ve 3 milionech buňkách, 50ti nervových zakončeních a 90ti cm krevních vlásečnic, které jsou obsaženy v kůži na ploše o velikosti mince. Tento vědecký fakt nám přináší svědectví o neuvěřitelné energii, která přes pokožku prochází při masáži a sympaticky útočí na tělo, mysl i duši.

Historie masáže

Již pravěcí lidé věděli, že namožené svaly a bolavá místa se snáze zahojí a uvolní pokud je budou třít. Nejstarší svědectví o této činnosti pojednává nástěnná malba z Egypta z doby přibližně 2.500 (některé zdroje uvádějí až 5.000) let př. n. l. Reliéf vyobrazuje Egypťany provozující na svém těle tzv. reflexologii. Konkrétní písemný doklad o této terapii pochází také z Egypta; je jím Ebersův papyrus. Text Ebersova papyrusu se datuje do 9. roku vlády krále Amenhotepa I., tedy 1.500 let př. n. l. Další významné zápisy pocházejí z Číny, kde byla masáž prováděna souběžně s akupunkturou. Indové, Peršané, Asyřané, Římané i Řekové rovněž znali účinky masáže a hojně ji provozovali.

 

Reflexologie a sex

Reflexologie je masáž tlakových bodů na chodidlech a rukou. Tlakové body na chodidlech a rukou odrážejí všechny části těla zvenčí i zevnitř: jeho orgány a žlázy, údy, trup i hlavu. Reflexologie používá energetickou mapu rozdělenou do jednotlivých reflexních zón, z nichž každá představuje jednu část těla. Při masáži zóny představující např. ledviny, vyšle reflex reagující na nervový podnět zprávu do míchy, odkud je poslán do samotných ledvin. Je to přímá komunikace v nervovém systému.


Lubrikanty nové generace pro lepší sex – lubrikační gely pro zvlhčení sliznice.

Díky reflexologii mohou být nezprostředkovanou komunikací stimulovány pohlavní orgány muže i ženy. Sexuální orgány jsou nejsilnějšími reflexními zónami na těle. Jejich masáž zlepšuje stav sexuální energie, sexuální funkce a rovněž stav orgánů a smyslů s nimi spojených.


Diskuse (19 komentářů)

Lukas, (13. 04. 2010 20:28) Reagovat
Právě používáme s přítelkyní masážní olej LONA čokoládový a jsme velice spokojeni a překvapeni! Krásně klouže a voní :-)
MARTINKA, (10. 06. 2010 15:14) Reagovat
Hm...čokoládový masážní olej? Na ten jsem ještě nenarazila. Určitě zkusím, miluju čokoládu i její vůni, a když se to spojí se sexuálním drážděním...Jdu do toho.:)
DANA, (16. 06. 2010 15:55) Reagovat
jj, taky jsem ho vyzkoušela. Je úžasnej...Zavřu oči a jen si představuju, nejenže mě to sexuálně nabudí, ale zároveň je to příjemná relaxace po náročném dnu v práci.
Patrik_J, (14. 07. 2010 20:11) Reagovat
Přítelkyně má velice ráda čokoládu, tak jsem neváhal a vyzkoušel čokoládový masážní olej - příjemně jí to navodilo. Sice moc sexuálně nevzrušilo, ale uklidnilo, pohodlně relaxovala, uklidnila se a podobně. Udělali jsme si tedy romantický večer při svíčkách, příjemné hudbě a masážním olejíčku.
Petra_M, (25. 07. 2010 17:27) Reagovat
Masážní oleje jsem si naprosto oblíbila. někdy je to daleko lepší, než samotný sex :)Erotická masáž za použití aromatického gelu je orpadvu něco extra, líbí se mi a rozhodně všem doporučuji.Je to příjemné zpestření a navození pocitu klidu.
dfasdfd, (26. 07. 2012 07:54) Reagovat
Mohu souhlasit s tím, že masáž je velmi příjemná, ale zase bych netvrdila, že lepší než sex. Je to prostě fajn předehra.
Tereza, (25. 08. 2012 10:28) Reagovat
Ale tak k sexu to patří a ta předehra je alespoň fakt dlouhá a já se přitom vždycky úžasně nabudím a pak ten sex je lepší než normálně bez masáže.
Olda_U, (02. 08. 2010 20:35) Reagovat
Masáže jsou dokonalé a sexuální masáže s přítelkyní jsou dokonelejší o stoprocent více, tedy alespoň pro naše potřeby a touhy. Zkušenosti tedy mám a s radostí si objednáváme nové olejíčky, krémy a masážky pomůcky, které rozhodně stojí za to. Jednak se člověk příjemně uvolní, ale také navodí dokonalý pocit klidu a relaxace, což je po vytíženém dni v práci naprostá slast.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masážní oleje
Kontakty