Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Smyslná masáž / povzbuzení libida

Smyslná masáž / povzbuzení libida

923181_massage_oilNapětí, stres a dnešní uspěchaná doba často působí časové vytížení, které může mít za následky zanedbání partnerského života. Smyslná masáž je výborným prostředkem pro navození sexuální energie a osvěžení vztahu.

Pokud má být masáž skutečně účinná, je nutné si ji naplánovat ve vhodné době, vyhradit si na ni dostatek času a prostoru. Velmi důležité je navození klidné atmosféry pro dokonalou relaxaci. Pro masáž je významné vybrat místnost útulnou, kde je jen málo rušivých elementů. Pokoj by měl být vyvětraný a prohřátý. Můžete pustit tlumenou, příjemnou hudbu a na místo osvětlení použít svíčky.

Partner by měl být minimálně oblečen, nejlépe pokud bude zcela nahý, pouze přikrytý teplými ručníky. Pro naprosté odreagování a silnější vzrušení můžete partnerovi zavázat oči šátkem.

Základem erotické masáže jsou hladivé pohyby, kterými by měla být masáž zahájena. Aby se Vaše ruce pohybovaly na těle hladčeji a jemněji, použijte dostatečné množství masážního oleje. Na pohyby nespěchejte, vychutnávejte si každý dotek, protože stejně uvolňující jako být někým dotýkán, je někoho hladit.

Závěr masáže může vyvolat bouřlivou touhu po milování, ovšem stejně pravděpodobné je pozvolné upadnutí do sladkého spánku. Tak či onak, v každém případě si můžete být jisti blahodárného uspokojení partnerova těla a navození jeho duševní rovnováhy. Těšit se můžete na skutečnost, že příště budete tuhle láskyplnou rozkoš prožívat Vy.

1 EFLEURÁŽ je pojem označující klasický hladivý pohyb. Partnera položte na břicho, sedněte si nebo klekněte před jeho hlavu a své ruce položte po obou stranách páteře, ne však na ni. Klouzejte dlaněmi směrem dolů po zádech. Když se dostanete až ke kostrči, ruce od sebe trochu oddalte a po stranách zad klouzejte zpět nahoru. Hlazení několikrát opakujte.

2 KOČIČÍ LASKÁNÍ je masážní cvičení, které začněte v poloze vedle partnera, ležícího stále na břiše. Obě ruce položte podélně za sebou na páteř a jemným hlazením, od vrchu dolů, promasírujte střed zad. Při hlazení sleduje jedna ruka druhou, stejně jako když hladíte kočku.

Jakmile spodní ruka dojde k pánvi, začíná znovu na krku. Poloha horní ruky se tedy s každým dotažením mění a horní rukou se stává ruka opačná (spodní).

Fotolia_16498361_XS3 KROUŽIVÉ VYMETÁNÍ, poloha zůstává stejná jako při „kočičím laskání“. Obě ruce položte na horní část zad a krouživými pohyby hlaďte směrem ven, jako kdyby jste chtěli něco odmést. Pozvolna postupujte po zádech směrem dolůk hýždím.

4 MASÁŽ HÝŽDÍ, pokračujte ve stejných pohybech. Pohyby zpevněte a dodržujte stejnoměrného směru. Hýždě jsou velké, silné svaly, které snesou větší tlak, řiďte se však podle pocitů partnera.

5 MASÁŽ NOHOU I., ruce položte na šířku za sebe na zadní stranu nohou. Začněte dole a plynulým pohybem posunujte obě ruce za sebou směrem nahoru k hýždím. Během tohoto cvičení nemusejí být ruce těšně u sebe, můžete jednou rukou masírovat lýtko a současně stehno druhou rukou. Dodržujte však rytmus.

6 MASÁŽ NOHOU II., partnera obraťte na záda. Pokrčte masírovanému jednu nohu a rukama (v poloze za sebou) přejíždějte po přední straně nohou, opět zdola nahoru. Jakmile se dostanete ke stehnu, ruce dejte vedle sebe a pokračujte v pohybu. Cvik opakujte na druhé noze.

7 EFLEURÁŽ, masážní cvik číslo 1 použijte pro masáž celé přední strany těla. Poklekněte k partnerově hlavě a ruce položte na partnerovo tělo stejně jako u efleuráže zad (po obou stranách pomyslné středové čáry, ne však na střed). Pohyby musejí být jemnější a tlak ne příliš silný. Zejména v oblasti břicha a ženských ňader musíte být opatrní. Pozor si dávejte na přílišné tisknutí palci.

Všechny tyto masážní cviky a pohyby se mohou stát skvělým erotickým zážitkem. Pomohou partnerovi dostat se do kontaktu se svým i Vaším tělem.

Erotická masáž vychází z techniky masáže klasické. Rozdílem je vysoká intimnost, která je u erotické masáže důležitým prvkem. Partnera se můžete letmo dotýkat svými intimními partiemi. Pro muže se stává velmi příjemné, pokud ho partnerka hladí svými ňadry. Erotickou masáž je vhodné zakončit vyvrcholením za pomoci orálního dráždění. Tělo je uvolněné, napětí vymizelo a nálada je pozitivní, pro některé muže je závěr takové masáže vhodným okamžikem pro dráždění prostaty.


Diskuse (16 komentářů)

LÍDA, (01. 08. 2011 07:48) Reagovat
Mám masáže celkově ráda, příjmně se u nich uvolním. Před sexem - erotickou masáž, jsem však ještě nezkoušela. Je na čase to změnit.:)
SIMI, (29. 08. 2011 06:38) Reagovat
Masáže jsou super a když se to propojí se sexuálním drážděním, tak je to fakt pecka. Hrozně mi to vždycky rozhicuje, i když jsme zatím s partnerem nepoužívali speciální masážní oleje. To však napravíme.:)
PETRA, (10. 10. 2011 09:43) Reagovat
My používáme speciální masážní oleje docela často a je to moc fajn. Mám ráda klasické vůně - vanilka, levandule atd.
LENKA, (29. 11. 2011 19:29) Reagovat
Mě je vcelku jedno, jaké vůně používáme, ale snažím se vyvarovat těžkým vůním, ze kterých mě akorát bolí hlava. Mám ráda náznaky vůní. Lehounké nádechy atd. A to nejen co se týče erotického života, ale i parfémů.
IRENA, (31. 01. 2012 12:12) Reagovat
Já ani nepotřebuju speciální masážní krém. Je jedno jaký je. Stejně si k tomu vždycky zapalujeme vonnou svíčku či vonnou tyčinku. Je to paráda si někdy udělat takovou kouzelnou chvilku a zapomenout na stresy a povinnosti.
IVETA, (13. 04. 2012 09:46) Reagovat
Chce to občas něco nevšedního, někdy mám pocit, že sex a předehra je pořád stejná a že už mě to nebaví, ale pak stačí něčím oživit a hned je to lepší.
JIRKA, (30. 04. 2012 13:44) Reagovat
V poslední době si s partnerkou nenajdeme moc času ani na sex, natož na nějaké erotické masáže. Je to škoda. Pořád někam spěcháme a to hlavní nám uniká.
ALENA, (18. 05. 2012 09:58) Reagovat
Tak to je smutný, ale vím, o čem mluvíš. Taky jsem to měla s bývalým partnerem. Tak pozor, abyste se navzájem neodcizili.
Martina, (05. 06. 2012 08:03) Reagovat
To znám. Ono se lehce řekne, že si dva na sebe musí udělat čas, ale nám se často překrývají pracovní doby a když už se sejdeme, tak jsme unavení. Čas máme maximálně o víkendu....:(
Zdenka, (20. 08. 2012 09:23) Reagovat
Jenže čas od času to musí nějak jít, jinak se člověk umlátí ve stereotypu. My jsme třeba s partnerem toho, že vztah může posílit nevěra. Také jsem nebyla schopná si udělat čas, a tak si manžel našel milenku. Samozřejmě jsem byla naštvaná, zklamaná a zrazená, ale pak jsem si uvědomila, že na tom mám také svůj podíl.
Klára, (23. 01. 2013 10:19) Reagovat
Tak to si docela silná, žes to takhle ustála a ještě jsi našla svůj podíl viny. To bych asi nikdy nedokázala, i když sama vím, že bych se také mohla víc snažit. Třeba chodit i doma upravená (namalovaná), být přívětivější atd., ale tak někdy to prostě nejde. Je toho moc.
Erika, (31. 01. 2013 18:57) Reagovat
Člověk si musí stanovit priority. Není to o tom vypadat pořád pro partnera dokonale, ale zase alespoň jednou za čas bys se žena měla snažit, tedy nejen žena...Oba...jinak je to o ničem.
Markéta, (29. 03. 2013 07:37) Reagovat
Na tom něco bude. V poslední době se cítím málo atraktivní. Jsem doma, takže pořád v domácím oblečení (na matařské), téměř se nemaluju, asi budu muset začít vypadat víc přitažlivě. Napadlo mě to, když jsme s partnerem šli ke známým a on byl překvapený, jak vypadám úplně jinak, když jsem namalovaná...
Olča, (07. 05. 2013 06:35) Reagovat
Na jednu stranu je to těžké, když se ženská nezastaví, aby se ještě malovala a zkrášlovala, ale není radno to podceňovat. Lepší než čekat než začne ten druhej hledat atraktivitu jinde.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masážní oleje
Kontakty